FOREVER_ZİYA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FOREVER_ZİYA

Resim, şiir, program, müzik vb.

AnasayfaPortailLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

"emo nedir ben bilmiorum" diosan içeri gel

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

"emo nedir ben bilmiorum" diosan içeri gel Empty
MesajKonu: "emo nedir ben bilmiorum" diosan içeri gel   "emo nedir ben bilmiorum" diosan içeri gel Icon_minitimePaz Haz. 08, 2008 2:37 am

Emo aslında hardcore punk ın bir kolu olarak boy gösterirken zamanla kendi başına bir tür olmayı başarmış; kısa bi tadirle ağlak ir akımdır ! Emo’nun açılımı Emotiınal Rock olmakla birlikte artık bir müzik tarzından daha çok bir düşünme şekli ve yaşam tarzı haline gelmiştir. Bir emo’nun düşüncelerini dış görünüşünden kolaylıkla anlayabilirsiniz… Emo olmak demek en kısa kabirle duygusal olmak- hisli olmak demektir…. ,

Emo rock genellikle daha ergenlik çağından kurtulamamış 14-21 yaş arası erkelerin icra ettiği müziktir…(Buda zaten bu akımın neden bu kadar ağlak olduğunu açıklıyor … !!)Emo olmak demek şikayetçi, en mutlu günü olmayan,mızmız tiplerdir aslında ….

Bu garip ama erkekleri bi hayli çekici olan akıma uyum sağlamak içinde olmak istiyorsanız ONLARIN modasına göre giyinmeniz gerekir !!!
Nasıldır peki eMo gib giyinmek ?? :

*** Rock’ın rengi siyahtır…Emo da bi rock’ın bir kolu olduğuna göre siyah renginiz olarak bellemeniz gerekir !
***Emo grupları takip edenler iyi bilir ki saçınız mutlaka siyah olmalı ve asimetrik kesimlerle şekil verilmeli…(My Chemical Romance’nin solisti Gerard Way de emo olmasına rağmen sarı rengi tercih etti bu son albümünde…)
***Herşeyin ennnnNn küçük begenini bulup öyle giyinmelisiniz … Emolar öle zayıf olurlar ki açlıktan ölcek izlenimi verirler.. Buda onların yaşam tarzlarının bir parçası belkide böylece acı çektiklerini göstermek istiyorlardır !!
***Renkli bileklikler hoş olabilir…
***Yırtık pırtık şeyler acınızı millete anlatabilir …

Unutmayın emo lar dünyayla sürekli dertleri olan ve duygusal insanlardır … Günlük tutmak, şiir defteriyle dolaşmakta bu akımın bi parçası …

En baba emo rock grupları ise gerçekten dinlenmeye değer … Bi gözatmakta yarar var !!!
My Chemical Romance (Tercihim!!! )
Kasabian
Avenged Sevenfold
Panic! At The Disco (emo değiliz diyolar ama gayette emolar yani!!)

"emo nedir ben bilmiorum" diosan içeri gel 5829EMEK_3
http://nebulduysaq.benimforum.org

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Anakart nedir?????????